Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 22 maja 2024
Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
pochmurno
19°C

Zakończenie roku szkolnego klas V

Ocena 0/5

5 lat minęło jak jeden dzień i właśnie dzisiaj pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów.

Uroczystość otworzyła pani dyrektor Aleksandra Lis - Łagodzińska, która w bardzo emocjonalnym przemówieniu po raz ostatni przytuliła piątoklasistów do serca, wyrażając nadzieję, że jeszcze wielokrotnie będą wracać do swojej szkoły przy Mickiewicza 4.

Słowa uznania i życzenia przekazał też maturzystom przewodniczący Rady Rodziców Tomasz Piechaczyk. Przepiękny słowno muzyczny montaż, który jeszcze podkręcił emocje przygotowała pani Renata Szczechowiak.

A potem zaczęło się wręczanie dyplomów, nagród i świadectw z wyróżnieniem.
Na pierwszy ogień poszła Gabriela Rychlewska z klasy 5 TEhp, która z rąk pani starosty Beaty Hanyżak odebrała stypendium dla najlepszego absolwenta, później na scenę wyszli absolwenci otrzymujący świadectwa z czerwonym paskiem, a także nagrodzeni za różnorodne działania, w które angażowali się podczas pobytu w szkole, za osiągnięcia sportowe, za pracę w samorządzie szkolnym, a wreszcie pozostali, którzy odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Były kwiaty, podziękowania, uśmiechy, tulasy, wspominki i łzy wzruszenia - jak w kochającej się wielkiej rodzinie.

Gorące podziękowania od uczniów, a także od pani dyrektor Aleksandry Lis - Łagodzińskiej zostały również skierowane do obecnych na uroczystości przedstawicieli organu prowadzącego - pani starosty powiatu szamotulskiego Beaty Hanyżak, dyrektor wydziału edukacji, kultury, sportu i turystyki pani Justyny Hagedorn i pana Macieja Trąbczyńskiego.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.