Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 21 maja 2024
Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
pochmurno
20°C

PLANETA vs PLASTIK

Ocena 0/5

Dnia 22 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Ziemi, który w tym roku odbywał się pod hasłem: PLANETA vs PLASTIK.

Z tej okazji uczniowie klas II Technikum i II Szkoły Branżowej wzięli udział w Szkolnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej.
Najlepsze wyniki uzyskali:
Technikum 
1 miejsce: Marta Mączyńska II TEK
2 miejsce: Oliwia Grzeszkowiak II TEK
3 miejsce: Martyna Jędruchniewicz II TEK 

Szkoła Branżowa
Hubert Urban IIBc
Patryk Bogała IIBb
Remigiusz Cygan II Bb

Natomiast uczniowie klas I Technikum wzięli udział w konkursie: EKO – STRÓJ. Polegał on na przygotowaniu przez klasy stroju wykonanego z materiałów przeznaczonych do recyklingu oraz zaprezentowaniu go społeczności szkolnej.
Pokaz odbył się w auli szkolnej, a stroje oceniała komisja w składzie: Pani Dyrektor Aleksandra Lis – Łagodzińska, Przewodniczący Rady Rodziców Pan Tomasz Piechaczyk, Pani Pedagog Joanna Starosta oraz reprezentantka uczniów Malwina Szymkowiak z klasy IV TEH. Komisja oceniała pomysłowość, kreatywność oraz sposób prezentacji i opis stroju przez uczniów.

Pokaz wypadł wspaniale. Wszyscy doskonale się bawili, a komisja konkursowa stanęła przed trudnym wyborem najlepszego EKO – STROJU.

Ostatecznie Jury za EKO - STRÓJ przyznało:
1 miejsce klasie I TEK oraz wyróżnienie klasie I TLA.

Zwycięscy Szkolnego Konkursu Wiedzy Ekologicznej oraz zwycięscy konkursu EKO – STRÓJ otrzymali z rąk Pani Dyrektor Aleksandry Lis - Łagodzińskiej i Pana Tomasza Piechaczyka dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.
Pani Dyrektor podziękowała wszystkim uczniom biorącym udział w obchodach Światowego Dnia Ziemi za zaangażowanie, wspaniałą zabawę oraz bardzo miłą atmosferę.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy.

Organizatorzy:
Beata Budaj – Głuchy, Małgorzata Rotnicka, Barbara Zajączkowska

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.