Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 16 kwietnia 2024
Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
pochmurno
6°C

Międzynarodowy Dzień Edukacji Prawnej w Sądzie Okręgowym w Poznaniu

Ocena 0/5

15 marca klasa 3 TRL wraz z opiekunami - panią Agnieszką Brodziszewską i panią Iloną Lenartowicz - Nowak - wzięła udział w Międzynarodowym Dniu Edukacji Prawnej w Sądzie Okręgowym w Poznaniu.
Na zaproszenie SO przybyli uczniowie szkół średnich, komisarze policji, pedagodzy i mediatorzy. 
      Spotkanie rozpoczęło się od wystąpienia sędzi SO - pani Anny Flisikowskiej - koordynatora edukacji prawnej młodzieży SO w Poznaniu. Następnie uczestnicy spotkania obejrzeli film, który powstał w ramach Poznańskiego Centrum Mediacji, pt.: "Sprawdzian" na temat mediacji rówieśniczych, po czym odbyła się dyskusja panelowa na temat: "Dyskusja prawem ucznia".
      Druga część wydarzenia dotyczyła zagrożeń czyhających w internecie.  W ramach tego tematu zostały wyświetlone filmy: "Wyloguj się do życia", "Uważaj, co wrzucasz do sieci" i "W sieci" z Ewą Farną. Punktem kulminacyjnym spotkania była ożywiona dyskusja z komisarzami policji, podczas której młodzież odniosła się do treści filmów wskazując zasady bezpiecznego zachowania w internecie przez ludzi w różnym wieku.

      Wydarzenie w SO było cenną lekcją skłaniającą do refleksji nad sensem mediacji i potrzebą zachowania ostrożności podczas korzystania z internetu.

429893177_3301935556777516_2525918454698983522_n 431652877_790348183006519_5930678259850023016_n 432228312_1122616642202503_5309714544578858830_n 431728141_930875928725175_3806166809723958619_n 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.