Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Czwartek, 25 lipca 2024
Imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna
słonecznie
17°C

Zakończenie roku 2023/2024

Ocena 0/5

Dzisiaj uroczyście zakończyliśmy rok szkolny i pożegnaliśmy absolwentów Branżowej Szkoły I Stopnia.

Ceremonię otworzyła pani dyrektor Aleksandra Lis - Łagodzińska, która wygłosiła piękne i pełne pozytywnych emocji przemówienie skierowane do absolwentów.
Na uroczystości nie zabrakło też Starosty Powiatu Szamotulskiego pani Beaty Hanyżak i Dyrektora Wydziału Edukacji i Spraw Obywatelskich pani Justyny Hagedorn.

Korzystając okazji pani dyrektor Aleksandra Lis - Łagodzińska wręczyła przedstawicielom organu prowadzącego szkołę, bukiety kwiatów od całej społeczności szkolnej, w ramach podziękowań za współpracę i zaangażowanie władz w życie placówki.

Z kolei pani Starosta wręczyła stypendium Starosty Szamotulskiego dla najlepszego absolwenta, którym została Martyna Kieruj z klasy III BB, a następnie nagrody i wyróżnienia w Powiatowym Konkursie Literackim "Wehikuł czasu - Powiat szamotulski za 100 lat." Tutaj brylowali dzisiejsi prowadzący bowiem Miłosz Cichocki zajął II miejsce, a Weronika Wachowiak otrzymała wyróżnienie.

To oczywiście nie koniec nagród, gdyż chwilę później kolejni uczniowie, tym razem z klasy branżowej - Oliwia Szwak i Maciej Nowak otrzymali z rąk pani dyrektor Aleksandry Lis - Łagodzińskiej i swojego pracodawcy Tomasza Draba nagrodę i szczególne wyróżnienie za kreatywność, polot, zaangażowanie i umiejętności tak ważne we fryzjerskim fachu.

Następnie nagrody odebrali uczniowie, którzy w tym roku szkolnym otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem. Był jeszcze krótki program artystyczny, mnóstwo pożegnań, mądrych rad i wskazówek, serdecznych życzeń dla dyrekcji, nauczycieli, opiekunów szkolnego samorządu i opiekuna koła teatralnego.

Był to dzień pełen wrażeń i pozytywnych emocji. I tak kolejny rozdział w wielkiej księdze życia został właśnie zamknięty.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.