Logo Zespołu Szkół nr 3 im. Huberta Kołłątaja w Szamotułach

Swięto Niepodległości

Ocena 0/5

Z okazji Święta Niepodległości odbył się dziś w naszej szkole apel przygotowany przez nasze koleżanki i kolegów pod opieką pani Renaty Szczechowiak i pani Jolanty Gawrońskiej.

Jednocześnie działała też kawiarenka, w której nasz Samorząd serwował m.in. pyszne rogale marcińskie.

Galeria zdjęć

sn12 sn11 sn10 sn9 sn8 sn7 sn6 sn5 sn4 sn3 sn2 Sn 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności