Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 22 maja 2024
Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
pochmurno
19°C

Dzień Przedsiębiorczości 2024

Ocena 0/5

Dziś w naszej szkole odbyło się wielkie wydarzenie - Dzień Przedsiębiorczości, który zainaugurowała pani dyrektor Aleksandra Lis - Łagodzińska, podkreślając na wstępie wagę  i potrzebę organizowania tego typu przedsięwzięcia.

Pani dyrektor powitała przybyłych gości, uczniów oraz nauczycieli i przybliżyła cel dzisiejszego przedsięwzięcia - pokazanie młodzieży szerokiej gamy możliwości podjęcia zatrudnienia po ukończeniu technikum i branżowej szkoły I stopnia. Na zaproszenie pani dyrektor odpowiedzieli:  Starosta Szamotulski Beata Hanyżak, po. Dyrektora Wydziału  Edukacji, Spraw obywatelskich, Kultury, Sportu i Turystyki Justyna Hagedorn, przewodniczący Komisji ds. Edukacji, Spraw obywatelskich, Kultury, Sportu i Turystyki Michał Karwacki. dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Jolanta Gałkowska, Zakład Karny we Wronkach, Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach, Komenda Powiatowa Straży Pożarnej w Szamotułach, Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach oraz firmy:  Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o., Ferrum Poland Sp. z o.o., Gelg Sp. z o.o.

Przedstawiciele każdego z tych podmiotów zaprezentowali naszym uczniom nie tylko historię i aktualne zadania rynkowe, ale też  możliwości zatrudnienia w tych jednostkach, zasady i formy rekrutacji oraz ścieżkę kariery i rozwoju, jaką oferują potencjalnym pracownikom.
Ponadto każdy z tych podmiotów przygotował swoje stoisko,  przy którym uczniowie mogli zadawać pytania, poznać więcej szczegółów dotyczących pracy na różnych stanowiskach, wymogów, jakie trzeba spełnić, by ubiegać się o konkretna pracę. Było to prawdziwe święto przedsiębiorczości i mamy nadzieję, że wiedza zdobyta podczas dzisiejszego wydarzenia pomoże naszym uczniom, szczególnie tym, którzy za niespełna miesiąc opuszczą mury naszej szkoły, w poszukiwaniu swojego miejsca w życiu zawodowym i społecznym.

Chcielibyśmy, aby dzisiejsze wydarzenie miało charakter cykliczny i pomogło nam  jeszcze bardziej zacieśnić współpracę z lokalnymi, a może nie tylko, przedsiębiorcami. Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy za wszystkie cenne wskazówki i informację i mamy nadzieję, że za rok ponownie spotkamy się na kolejnym Dniu Przedsiębiorczości.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.