Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 21 czerwca 2024
Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
pochmurno
20°C

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Ocena 0/5


Wakacje minęły w mgnieniu oka i choć wydawać by się mogło, że zaledwie wczoraj się żegnaliśmy, to dziś stoimy znów u progu nowego roku szkolnego. Już za chwilę zabrzmi pierwszy dzwonek zapraszając nas do pracy i nauki, a tak naprawdę do cudownej podróży, podczas której wspólnie będziemy poznawać i odkrywać tajemnice wszechświata.

Drodzy Uczniowie cieszę się, że po wakacyjnej przerwie, podczas której nie zabrakło zapewne wyjazdów, przygód i szaleństw, pełni werwy, nowych pomysłów i wrażeń wracacie do szkoły i sprawicie, że te mury znów znaczną tętnić życiem.
Szczególnie ciepłe i serdeczne słowa kieruję do uczniów klas pierwszych, dla których ten dzień jest wyjątkowy. To początek waszej drogi w naszej szkole i na kolejnym etapie edukacji. Zapewne czujecie radość, ekscytację, ale może też tremę a nawet strach, dlatego życzę wam, aby edukacja w naszej szkole była dla was fantastyczną przygodą, abyście szybko poczuli się tutaj komfortowo, bezpiecznie i swojsko, a starsi koledzy otoczyli was przyjaźnią i opieką.
Chcę, aby nasza szkoła była dla was nie tylko miejscem przekazywania wiedzy, umiejętności, zdobywania doświadczeń ale przede wszystkim miejscem, w którym poznacie samych siebie, odkryjecie swoje talenty i mocne strony, rozwiniecie swoje pasje i zaczniecie spełniać swe marzenia.

Kochani Uczniowie, Nauczyciele, Wychowawcy, Rodzice, Pracownicy administracji i obsługi życzę: wytrwałości w dążeniu do celu i wielu sukcesów, które będą powodem do dumy.

Mam nadzieję, że gdy nadejdą kolejne wakacje, każdy z was będzie mógł z satysfakcją spojrzeć na miniony rok i powiedzieć: To był dla mnie bardzo dobry rok!

                      Dyrektor szkoły                                       
Aleksandra Lis - Łagodzińska
                                                               

Galeria zdjęć

_DSC0427 _DSC0433 _DSC0444 _DSC0445 _DSC0446 _DSC0454 _DSC0467 _DSC0515 _DSC0524 _DSC0532 _DSC0538 _DSC0552 _DSC0560 _DSC0571 DSC_0758
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.