Ustawienia

pochmurno
Powróć do: Rekrutacja 24/25

• REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

• od 20 maja 2024r. do 14 czerwca 2024r. do godz. 15:00 -->   Złożenie karty zgłoszenia do szkoły
  • od 20 maja 2024r. do 12 lipca 2024r.  --> wydanie przez szkołę skierowania na badania lekarskie -  lekarz medycyny pracy (dot.  technikum, w przypadku branżowej szkoły na badania kieruje pracodawca)
  • od 21 czerwca 2024r. do 5 lipca 2024r. do godz. 15:00 --> uzupełnienie karty zgłoszenia do szkoły o świadectwo ukończenia szkoły i o zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty
  • 11 lipca 2024r. godz. 12:00 --> podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
  • od 11 lipca 2024r. do 17 lipca 2024r. --> dostarczenie do szkoły oryginałów dokumentów o ile nie zostały dostarczone wcześniej (świadectwo ukończenia szkoły, zaświadczenie o wyniku ósmoklasisty, zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia nauki zawodu), oraz reszty potrzebnych załączników
  • 18 lipca 2024r. do godziny 12:00 --> podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych
  • 31 sierpnia 2024r. --> Branżowa Szkoła I Stopnia - ostateczny termin dostarczenia umowy o praktyczną naukę zawodu
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.